creation site internet creation site web logiciel creation site L
L
L
L
L
L
L
L
L
L
L
L
L
L
L
L
L
L
L
L
L
L
L
L
L












CONTACT

FR

De medewerkers

Christophe Denaeyer

00 32 2 773 07 02

cdenaeyer@whalll.be

Technicus

Jan Philips

00 32 2 773 06 69

jphilips@whalll.be

Technicus

Patick Soumoy

00 32 2 773 07 23

psoumoy@whalll.be

Technicus

Jean-Pierre Verbanck

00 32 2 773 07 09

accueil.ccwsp@woluwe1150.irisnet.be

Verantwoordelijke onthaal

Sylvia Schären

00 32 2 773 05 91

sscharen@whalll.be

Verantwoordelijke zaalverhuur

Dominique Lainé

00 32 2 773 07 01

dlaine@whalll.be

Technisch directeur

Patricia Holuigue

00 32 2 773 07 78

pholuigue@whalll.be

Administratief medewerkster (FR)

Patricia Meerts

00 32 2 773 05 80

pmeerts@whalll.be

Directrice

Programmatrice (FR)

Alexandra Snoeck

00 32 2 773 05 81

asnoeck@whalll.be

Administratief medewerkster (FR)

Natalie Lamor

00 32 2 773 05 88

nlamor@whalll.be

Verantwoordelijke

kaartverkoop (FR)

Nicolas Moulart

00 32 2 773 07 02

nmoulart@whalll.be

Technicus

Anne Deltombe

00 32 2 773 05 86

adeltombe@whalll.be

Verantwoordelijke Jeune Public

Frank Meyns

00 32 2 773 05 92

kunst.cultuur@woluwe1150.irisnet.be

Contact Nederlandstalige

progammatie